Vedoucí

Vedení tábora

Mgr. Vladimír Zedník
hlavní vedoucí

S dětmi pracuje od svých 15 let. Učitel matematiky na SOŠ ,pracuje s dětmi na táboře v Deštné od jeho založení v roce 1991. Předtím skautský a pionýrský vedoucí. Zájmy: tenis, cyklistika, zálesáctví, turistika, astronomie. Má 2 děti a 2 vnoučata.

Bc. Martina Zedníková
zástupce hlavního vedoucího

Studentka VŠO v Praze a Univerzity Karlovy, juniorská mistryně světa v hokejbale, bývalá kapitánka hokejové juniorské reprezentace ĆR a nynější členka národního hokejového týmu žen, kromě hokeje hraje závodně tenisovou divizi dospělých za Sezimovo Ústí a v Německu hraje závodně tenis za ženy v Neuhausenu. Zájmy: dějepis, zeměpis a cyklistika. Na tábor jezdila jako dítě a jako instruktorka.

Milena Šeflová (Zedníková)
zdravotnice

Důchodkyně, léta působila v družinách Čs.červeného kříže, má ráda vaření a domácí práce. Do Deštné jezdí již od roku 1994. Má 2 děti, 4 vnoučata a 3 pravnoučata.

Vedoucí

Ing., Mgr. Jan Zedník, MBA
vedoucí

Zaměstnanec Evropského parlamentu, licencovaný tenisový trenér působící v Německu a Itálii, hráč tenisové německé Landesligy, na tábor do Deštné jezdil již jako malý chlapec, od 14 let instruktor, pak vedoucí. Během roku pracuje s dětmi v tenisové škole, kromě tenisu a ekonomie má rád florbal, hokej a dějepis.

Ing., Mgr. Kateřina Zedníková
vedoucí

Absolventka Právnické fakulty Karlovy univerzity, v současnosti pracuje jako Transfer Pricing Constultant ve společnosti Grant Thornton, licencovaná trenérka házené, bývalá juniorská reprezentantka v házené, její zájmy jsou angličtina, deskové hry a geocaching. Pracuje na táboře od r.2006

Bc. Pavlína Zedníková
vedoucí

vedoucí Mateřské školy, dlouholetá praxe jako učitelka, na tábory jezdila jako dítě i jako vedoucí, ráda tvoří z papíru a tancuje

Bc. Jiří Volkán
vedoucí

Bývalí student ČVUT a součastný student ČZU. V zaměstnání působí na pozici vedoucí kolektivu IT specialistů. Působil též jako učitel odborných předmětů na střední průmyslové škole. Jeho zájmy jsou hokej a hokejbal, kde působí jako hráč i rozhodčí. Zájmy: umění, sport, historie

Danča Brožová
vedoucí

Studentka Jihočeské univerzity v ČB, obor učitelství pro 2. stupeň ZŠ (dějepis, zeměpis), na tábory jezdila už v dětství, v posledních letech jako instruktorka a vedoucí. Má ráda sport, celkově pohyb. Zájmy: cestování, ruční práce, poslech hudby.